Apartamento 4 Calle Barco

  • 30 m²

Apartamento 4 Calle Barco Valencia har ett väldigt bra läge i Valencia, ungefär 5 minuters promenad från Church Santa Maria del Mar. Wi-Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

Boendet har vardagsrum, samt bekvämligheter som luftkonditionering.

I lägenheten kan du laga dina egna måltider i ett minikök.

Atarazanas del Grao ligger mindre än 500 meter bort och San Pedro y Santa Maria katedral ligger 3 km från lägenheten. Saluhallen ligger 3,1 km från den här lägenheten. En av tunnelbanestationerna i närheten av Apartamento 4 Calle Barco är Maritim - Serreria, cirka 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Apartamento 4 Calle Barco Valencia
Alojamiento Ciudad Las Artes
Mobilpris

Alojamiento Ciudad Las Artes

8.8
Fantastiskt 454 recensioner
112 m från boendet
USD 111 USD 100
per natt
Florit Flats - Urban Beach I Y II Apartments Valencia
Mobilpris

Florit Flats - Urban Beach I Y II Apartments Valencia

119 m från boendet
USD 245 USD 221
per natt
Urban Beach Rooms Valencia
Mobilpris

Urban Beach Rooms Valencia

119 m från boendet
USD 135 USD 122
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 18:00
    Utcheckning: från 08:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Apartamento 4 Calle Barco?
      Se till att du besöker Atarazanas del Grao (500 m) och Saluhallen, som ligger 3 km från Apartamento 4 Calle Barco i Valencia.
    • ❓
      Har Apartamento 4 Calle Barco en tvättmaskin?
      Ja, Apartamento 4 Calle Barco har en tvättmaskin.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Apartamento 4 Calle Barco Valencia

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng